Komentarze do notki Hm...co jest lepsze? Last.fm czy Spotify?

Hm...co jest lepsze? Last.fm czy Spotify?  
25. września 2016 13:12:00
linkologia.pl spis.pl

Hej!

Tym razem nie o filmach i nie o wnętrzach! Zapraszam Was na wpis dotyczący muzyki :) Może niewiele o tym piszę, ale jest to bardzo istotna część mojego życia! Radia słucham zawsze jak jadę do pracy lub wracam do domu. Mam też sporo płyt ulubionych kapeli :) Dziś chciałem nieco napisać o last.fm i spotify i zdardzić Wam, z czego ja wolę korzystać! Jestem też ciekaw, Waszych opinii :)!

Last.fm

To taki rodzaj internetowego radia wraz z systemem muzycznych rekomendacji. Tworzy on dokładne profile gustu muzycznego, każdego kto korzysta z last.fm. Co najbardziej cenię w Last.fm? Przede wszystkim - inteligentna muzyka – listy odtwarzane są na bazie muzyki, którą posiadasz, każdy utwór może uruchomić listę „więcej takich jak ta”, dodatkowo masz dostęp do wirtualnej prezentacji wykonawcy, pokazu zdjęć i innych informacji. Używacie tej internetowej radiostacji? 

Znalezione obrazy dla zapytania last.fm

źródło: www.last.fm

Spotify

Spotify to usługa, oferująca muzykę na życzenie. Posiada on ogromną, kilkumilionową bazę piosenek. Podstawowa opcja jest za darmo. Za dodatkową opłatą, można wykupić subskrypcje premium. Jednym z czołowych plusów Spotify jest fakt, że cała zawartość programu jest zapisywana na jego serwerach. Sprawia to, że wystarczy się zalogować na konto także na obcym komputerze czy tablecie a aplikacja w oka mgnieniu zsynchronizuje wszystkie listy odtwarzania. Brzmi super, prawda? ;) Oczywiście, nie obędzie się bez wad. W aplikacji brakuje możliwości głośniejszego odtwarzania no i do minusów można zaliczyć fakt, że pełna usługa jest płatna.  Używacie Spotify? Co myślicie o tej aplikacji?

Znalezione obrazy dla zapytania spotify

źródło: www.press.spotify.com 

Na koniec pytanie! Last.fm czy Spotify? Ja stawiam na  Last.fm ;) Zdradzcie swój wybór w komentarzach! Miłego dnia!

kinomaniac : :

Brak komentarzy