Komentarze do notki Jak urządzić wygodną sypialnie?

Jak urządzić wygodną sypialnie?  
19. września 2016 13:45:00
linkologia.pl spis.pl

Witajcie!

Pozostaje w temacie wnętrz i aranżacji. Zastanawiacie się, jak stworzyć przyjemną i wygodną sypialnie? Poznajcie moje porady!

  

    

  1. Wygodne łóżko.

To podstawa! Nie warto na nim oszczędzać! Ważne jest wszystko – zarówno wielkość łóżka, wygodny i dopasowany do naszych potrzeb materac, oraz względy estetyczne – rama łóżka powinna pasować do reszty pomieszczenia. Dlatego warto poświęcić czas i skupić się na wyborze wszystkich tych elementów, pamiętaj, żeby zrobić dokładne pomiary sypialni. Dzięki temu, będziesz wiedział, ile miejsca zostaje na łóżko. Materacu absolutnie nie kupuj przez Internet! Koniecznie musisz go najpierw wypróbować. Idź do sklepu, najlepiej z dziewczyną i kładźcie się po kolei na wszystkich materacach. W ten sposób zrozumiecie, jaki materac jest najlepszy dla was!

  1. Szafki nocne.

Jakie szafki nocne wybrać? Takie, które się Wam podobają i się zmieszczą obok łóżka :) Pomyślcie czy potrzebujecie sporo miejsc do przechowywania, czy usatysfakcjonuje Was niewielka półka. Oczywiście warto wybrać mebel pasującą do stylu pomieszczenia. 

  1. Duża szafa

Bez niej byłoby ciężko – chyba że masz garderobę. Trzeba zostawić na nią sporo miejsca i umieścić ją gdzieś gdzie nie będzie, aż tak widoczna. Jej wielkość dopasujcie do swoich potrzeb. Moja szafa ma 2,5 metra i wszystko się w niej mieści!

  1. Miejsce do pracy

Ten punkt powinien zniknąć ale.. Są ludzie którzy nie mają wyjścia! Z przykrością stwierdzam, że należę do tego grona. Nie jestem w stanie nigdzie indziej umieścić biurka. Dlatego mój laptop stoi w sypialni. Ale dzięki temu, że mamy biurko moja małżonka zyskała miejsce na toaletkę Dwa w jednym! I każdy coś zyskuje!

  1. Dodatki

Tak naprawdę to dodatki odpowiadają za klimat panujący w sypialni. Tym zwykle zajmuje się moja małżonka. Ja jej tylko doradzam :) Na początek wybierz kilka barw, które wywołują u ciebie przyjemne skojarzenia. Dekoracje wybieraj właśnie w tych odcieniach. Pamiętaj o ozdobnym lub wręcz minimalistycznym dywanie, odpowiednim oświetleniu, zasłonach, które dodadzą przytulności i pościeli, która będzie pasować do reszty pokoju. 

To jest mój patent na sypialnie. A Wy jak urządziliście swoją? Czym się kierowaliście? :)

Pozdrawiam!

kinomaniac : :

Brak komentarzy