Komentarze do notki Porządki w piwnicy!

Porządki w piwnicy! 
27. września 2016 13:51:00
linkologia.pl spis.pl

Cześć!

Dziś przybywam do Was z kolejną notką ;) Nie myślałem, że prowadzenie bloga będzie takie przyjemne! Choć nie ukrywam, zajmuje mi trochę wolnego czasu! ;) Ale lubię to, a to przecież najważniejsze ;)

 

Tym razem, chciałbym Wam trochę opowiedzieć o tym   jak zmienić graciarnie w wielofunkcyjne miejsce do przechowywania, czyli ujawnię Wam 4 patenty na porządek w piwnicy!

 

Piwnica to naprawdę przydatne pomieszczenie, które często traktowane jest byle jak. A szkoda! Warto wykorzystać potencjał, który skrywa nasza piwnica! Możemy w niej przechowywać sporą ilość rzeczy, dzięki czemu nasze mieszkania zyskują więcej miejsca. Niestety, do piwnicy wrzucamy najczęściej przedmioty byle jak, a potem musimy ją przeszukiwać długie godziny, by znaleźć to czego szukamy. ;)

Jak uporządkować naszą piwnice? ;)

 

Sprawa 1 – REGAŁY

To idealny mebel do przechowywania różnych elementów. Moim zdaniem jest niezbędny w piwnicy. Dzieli przestrzeń i wprowadza potrzebną przejrzystość. W zależności od wymiarów piwnicy, dobierz właściwy regał. Jeśli jest ona wąska – ustaw regał w rzędzie pod jedną ścianą, jeśli szeroka – możesz skusić się na opcję z dwoma szeregami.

 

źródło: www. domid.pl

 

Sprawa 2 – PRZEŹROCZYSTE POJEMNIKI

Czyli idealne uzupełnienie naszych regałów! Dlaczego przeźroczyste? To dość oczywiste – widzisz dokładnie, co jest w danym pojemniku. Zdecydowanie nie rozumiem idei, żeby kupować papierowe kartony! Nie jesteś w stanie zobaczyć ich zawartości bez ściągania ich z regału i zaglądania do środka…Po co tracić czas? W przeźroczystym pojemniku wszystko widzisz od razu, możesz w nich przechowywać niemalże wszystko – nieużywane zabawki twoich dzieci, ozdoby wigilijne i narzędzia! ;)

 

Punkt 3 – Opony

Wiele osób, zastanawia się jak przechowywać zimowe opony. Jest na to banalny patent! Opony z felgami należy przechowywać w pozycji poziomej, jedna na drugiej, opony bez felg nie mogą być przechowywane w ten sposób, bo spowoduje to ich odkształcenie! Opony bez felg trzymaj w pozycji pionowej i co miesiąc przekręcaj, żeby nie zaczęły się odkształcać. Te z felgami, możesz także powiesić na sznurku!

 

Po 4 - Powieś rower

Stojący zabiera za dużo miejsca i sprawia, że ciężko jest dostać się w niektóre zakamarki piwnicy. Dlatego powieś rower na haku – to naprawdę dobre rozwiązanie! ;) 

 

 

Na dziś, to już koniec! Jak wyglądają Wasze piwnice? Są kompletnie zagracone, czy stanowią wspaniałe wielofunkcyjne pomieszczenia, z których jesteście dumni? ;)

Pozdrawiam!

kinomaniac : :

Brak komentarzy