wrz 23 2016 Gdzie zabrać ukochaną na romantyczny weekend?...
Komentarze: 0

Hej!

Zbliża się rocznica waszego ślubu lub urodziny ukochanej? Wymyśliłeś, że doskonałym sposobem na świętowanie tego momentu będzie romantyczny wyjazd we dwoje? Doskonały pomysł! Na pewno zachwyci twoją ukochaną! ;) Brakuje ci jednak koncepcji na to, gdzie wyjechać? W takim razie ten tekst jest stworzony dla ciebie! Zapraszam do czytania! :)

 

Elegancka restauracja i hotel SPA

Na wspólny weekend we dwoje, czasami wystarczy po prostu ekskluzywny hotel! Nie musicie jechać aż na drugi koniec kraju! Znajdźcie urokliwe miejsce dwie, trzy godziny od waszego mieszkania. Może skusi Was Hotel SPA? Piękny pokój, relaksujący masaż i pyszna kolacja - to jest to, czego potrzebujecie, by w pełni świętować i cieszyć się sobą! :) Odpoczynek w doborowym towarzystwie - gwarantowany! 

 

 

Toruń

To perfekcyjne miejsce, na romantyczny weekend we dwoje. Toruń ma w sobie wiele tajemniczości i panuję w nim niecodzienna atmosfera.. Stare miasto, wąskie uliczki, mnóstwo małych restauracji z pysznym jedzeniem i wspaniała Wisła. Na pewno znajdziecie tutaj elegancki hotel i cudownie spędzicie czas! To chyba nasze ulubione miejsce!

Mazury

Woda, lasy i dzika przyroda – to miejsce tworzy naprawdę romantyczne tło dla weekendu we dwoje! W zależności waszych wymagań możecie zatrzymać się w ekskluzywnym hotelu lub spędzić czas w chatce bez prądu. W ciągu dnia weźcie łódkę i pływajcie po jeziorach a wieczory spędzajcie na delektowaniu się pysznym jedzeniem! Fantastyczna opcja, z której korzystamy gdy mamy troszkę więcej wolnego czasu!

Trójmiasto

To miejsce ma swój urok! Przede wszystkim – morze i wspaniałe, piaszczyste plaże! W ciągu dnia, możecie wygrzewać się na plaży i schładzać w wodzie a wieczorami podziwiać zachody słońca. Jest tu także wiele zieleni, parków i wspaniałych restauracji! Relaks zapewniony :)

Kraków

Wiem – to bardzo popularne miasto, nie bez powodu cieszy się takim uznaniem wśród turystów! Kraków oczaruje Was przepięknym starym miastem, zabytkami, kamienicami i licznymi knajpkami, które serwują pyszną kawę i dobre jedzenie. Świetnie miejsce, na romantyczny weekend we dwoje! 

 

A Wy gdzie zwykle wyjeżdżacie na romantyczne weekendy? ;)

 

Na razie!

 
kinomaniac : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz